www.jetski.lv

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs
Home

Latvijas čempionāta 1.posms un Balltijas čempionāta 2.posms ūdensmotocikliem.

Kā katru gadu arī šogad Latvijā ūdensmotociklu sezona tiek atklāta Jelgavā pilsētas svētku ietvaros.

Šo pasākumu vērot un iemūžināt bildēs devās atkal JETSKI.LV komanda.

Vienmēr šīs sacensības bijušas nozīmīgas ikvienam sportistam, jo tas savā mērā noliek katru savā vietā tādā ziņā, ka kļūst skaidrs, cik daudz katrs ir  ieguldījis laiku un enerģiju treniņiem pirms sacensībām. Izkristalizējas tavi konkurenti, ar kuriem nāksies cīnīties visu sezonas laiku. Arī apmeklētājiem šī vieta ir ļoti pateicīga, jo sacensības var vērot no dažādiem skata punktiem.

Sacensības bija noorganizētas atbilstoši nolikumam. Šogad ir pamainījies tiesnešu kolektīvs, bet tas lietas būtību nemaina, jo braukt gribētāju paliek arvien vairāk.

Bildes no pasākuma: Galerijā.

Pictures from this event - In Gallery.

 

Visvairāk priecē Ski Junior klase, kur sestdien brauca 4 braucēji, no kuriem 2as bija meitenes. Vērojot šos braucienus, varēja redzēt, ka visvairāk par braucienu satraucas viņu vecāki, bet tas ir tikai saprotami. Mazie ir malači un lai viņiem turpmāk pietiek spēka augt un attīstīties šajā sporta veidā.

Ski Ladies klasē šoreiz bija 3 meitenes, kur 1.vietu ieņēma igaunijas sportiste Elīna, aiz sevis atstājot latvietes Kristu Uzari un Danu Igali. Liene Allere šajā klasē vairs nebrauc,  dodot iespēju pārējām meitenēm sevi pierādīt.

Lienes braukšanu mēs varējām novērot Ski GP klasē, kur šoreiz bija braucēji tikai no Igaunijas, jo daudzkārtējais čempions Jānis Uzars nepiedalījās traumas dēļ. Allere lieliski pierādīja, ka braucot ar standarta moci var lieliski konkurēt ar daudz jaudīgākiem močiem un ieguva 2.vietu. Viss ir atkarīgs no prasmes un regulāriem treniņiem.

Ski stock klasē ir parādījušies daudz jaunu braucēju, kuriem viss vēl priekšā.

Ski veteran klase ir fantastiska ar to, ka tajā piedalās vīrieši virs 35. Un ir tādi braucēji, kuri no sēdošā motocikla ir pārgājuši uz stāvošo. Draudzīga konkurence un prieks par paveikto.

Runabout klasēs no Latvijas piedalās 3 braucēji, pārējie ir kaimiņvalstu sportisti.

Diemžēl, šoreiz šīs sacensības sportistam no Igaunijas Marek Sutt bija pēdējās, jo 3.brauciena startā notika sadursme, kā rezultātā gāja bojā. Latvijas sportists Jānis Burka guva miesas bojājumus un pēc negadījuma tik nogādāts slimnīcā. Izsakam līdzjūtību Mareka Sutt ģimenei un viņa kluba biedriem.

Pēc negadījuma sacensības tika pārtrauktas un rezultāti tika ņemti vērā, izejot no nobraukto braucienu skaita un jau esošajiem savāktajiem punktiem. Arī apbalvošanas ceremonija tika atcelta. Rezultāti tiks ievietoti mājas lapā tuvāko dienu laikā.

Saudzēsim sevi un sev apkārtešos cilvēkus.

 

Liene Allere

 

Vārda dienas

Šodien Agne, Agnese, Agnija
Rīt Austris
Rīga °C
  20.01.2018 Ferienhaus Ostsee

Reklāma

www.uzlimes.netreklama

www.vazi.lv