www.jetski.lv

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs
Home

Sezonas atklāšana

 

 

Sakarā ar to, ka pēc mēneša jau plānojas būt pirmās sacensības, kuras notiks Igaunijā, Tartu, tad 17.aprīlī Ķīšezerā tika uzsākti ūdensmoču treniņi, lai sagatavotos sacensībām.

Arī www.jetski.lv komanda bija klātienē un vēroja kā tas viss notiekas.

Uz ūdens kopā trenējās Liene Allere, Pēteris un Dana Igali, kā arī jaunie braucēji, kurus, cerams, redzēsim arī trasē sacensību laikā. Mazliet stīvums pēc ziemas ir jūtams, bet iemaņas un prasmes tomēr nav zaudētas. Piem., Lieni iepriecina fakts, ka pēc lauztās potītes rudenī, šobrīd viņa spēj braukt tieši tāpat, kā pirms traumas.

 

Pagaidām sportisti izpildīja tīri tehniskus vingrinājumus uz ūdens, bet jau nākamnedēļ plānojam uzsākt treniņus 333.trasē, kur būs izlikta trase, lai vairāk treniņus pietuvinātu reālai sacensību gaitai. Treniņi ir plānoti 2x nedēļā, trešdienās vakaros un sestdienās pa dienu.  Konkrētāki laiki būs zināmi tad, kad būs izlikta trase. Pagaidām visu info mēs saskaņojam caur meiliem ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ) vai pa tālr. 22008896.

Ar katru gadu sportistu ambīcijas tikai aug un katram šīs ambīcijas ir savas- vienam Latvija, citam Baltija, savukārt citam- pasaule. Lai mums veicas! Un, ja Tev ir vēlēšanās mums piebiedroties, droši ziņo par to :) Mēs mīlam jaunus spēlētājus un jaunus izaicinājumus :)

Bildes no treniņdienu pasākuma ir vērojamas ŠEIT.

Video no ūdensmočiem:

 

 

Vārda dienas

Šodien Agne, Agnese, Agnija
Rīt Austris
Rīga °C
  20.01.2018 Ferienhaus Ostsee

Reklāma

www.uzlimes.netreklama

www.vazi.lv