www.jetski.lv

  • Palielinātais fonta izmērs
  • Noklusētais fonta izmērs
  • Samazinātais fonta izmērs
Home

Kocēnos sezona beidzas. Lai dzīvo jaunā sezona !

Šīm sacensībām var likt divus nosaukumus – Lauviņu Kauss, vai Kocēnu Kauss. Gan viens, gan otrs pilnīgi abilstošs atbalstītāju statusam – Andrim Karolam paldies par vietu, paldies arī Kocēnu novada pašvaldībai un Vitautam Staņam personīgi. Arī TEXACO eļļām un DREAMER vīniem tāds pats paldies.

Kocēnos sezona beidzas. Lai dzīvo jaunā sezona !

Tad, kad notiek sacensības Kocēnos, ūdens motociklu sabiedrībai ir skaidrs, ka sezona Latvijā ir beigusies. Mūsējie vēl aizbrauks uz Lietuvu pēc kāda kausa, Liene Allere, Krista un Jānis Uzari vēl aizdosies uz pasaules čempi Amerikānijā, un gan jau vēl kāds iemērks moci ūdenī savam priekam, bet mači Latvijas ūdeņos atgriezīsies tikai nākamgad maijā.

Ja jautāsiet par jauno – 2011 sezonu, tad jāsaka, ka dažas sportistiem un skatītājiem interesantas idejas mums ir radušās. Kā būs ar īstenošanu, rādīs laiks, bet plāni ir kā Napoleoniem.

Lūk. Bet nu par Kocēnu Kausu. Man jau liekas, ka mači izdevās. Protams, varēja gaidīt lielāku dalībnieku skaitu no Latvijas ārēm un plašumiem bet šķiet, ka draņķīgais laiks kādu tomēr tika nobiedējis. Protams, jāņem vērā arī vīruss, kurš bija nogāzis gan Arčiju, gan arī Vanagu Māri un Gunitu. Šoreiz jāsaka paldies igauņiem un krieviem, kuri ar savu piedalīšanos mačus padarīja skatāmus visas dienas garumā.

Par visu pēc kārtas: diena pelēka un skumja visā garumā, ierašanās slinka un atslābināta, kā jau mačos, kur nekas vairs neizšķiras – visi Latvijas un Baltijas punkti jau saskaitīti un braukt var izbaudot katru boju.

SKI Juniors

Gandrīz vai savējam – Anatolijam Voiščevam beidzot junioru klasē bija ar ko cīnīties. Ja vēl krievi startā, pie pirmās bojas nebūtu salikušies tā, ka Pāvelam Marčenko pēc tam jāmeklē ārsts, tad gonka būtu vēl interesantāka. Izrādās ka tīņu vecumā tomēr katram gadam ir nozīme. 15-gadīgais Vladislavs Prisekins no Krievijas divos braucienos pārspēja Anatoliju un junioru vietas bija sadalītas: Vladislavs Prisekins (RUS) – pirmais, Anatolijs Voiščevs (RUS) – otrais, trešā mūsu Krista Uzare.

SKI Ladies Limited

Ja skatītāji cerēja uz interesantu Lienes Alleres un maskavietes Janas Tatarunis spēkošanos, tad šoreiz nekā. Krievijas benzīntankā apēstais burrito izrādījās bioloģiskā bumba, kas Janu nekļūdīgi izsita no ierindas – akūta saindēšanās nav nekāds joks. Meitene gan turējās cik spēka, bet otrais brauciens izrādījās pēdējais. Rezultātā dāmā rezultāti (re, gandrīz dzejolītis) šitādi: 1. – Liene Allere, 2. – Krista Uzare, 3. – Dana Igala.

SKI vīru daļā interesantākie notikumi risinājās GP klasē. Jāņa Uzara un Andresa Kalmera (EST) duelī tikai īsu brīdi iejaukties mēģināja Vladislavs Prisekins no krievu zemes. Lai nu kā, Jānis arī sezonas pēdējos mājas mačos pierādīja kurš Baltijā ir labākais. Pjedestāls beigās izskatījās šāds – uz augstākā pakāpiena Jānis Uzars, otrais Andres Kalmer (EST), trešais – jau minētais Vladislavs Prisekins (RUS)

Veterānos sadalījums jau gandrīz pierasts. Par cik Artūru bija pārņēmis motokrosa „sausais” variants, kausi tika izcīnīti šādi: pirmais – Kaspars Žūriņš, otrais – Pēteris Igals, trešais – Guntars Kramēns.

RUNABOUT 2T-akteros un arī 4T-akteros šoreiz tikai krievu un igauņu uzvārdi. Vienīgais saules stariņš un prieka avotiņš – Jānis Burka. Divtakteros Jānis otrais. Un tas ir forši.

Tas laikam arī viss... Sezona cauri. Jānis, Krista un Liene vēl uzmauks Štatos un tad jau atliek tikai gaidīt jaunu sezonu. Paldies visiem, kas piedalījās. Ūdenī, krastā un domās.

Sponsoriem un citiem palīdzētājiem – lielais paldies atsevišķi.

 

Vārda dienas

Šodien Agne, Agnese, Agnija
Rīt Austris
Rīga °C
  20.01.2018 Ferienhaus Ostsee

Reklāma

www.uzlimes.netreklama

www.vazi.lv